• Обновено
Линон Рикард без грб 24 Седиште за седишта на седиштето, темно кафеава завршница

Линон Рикард без грб 24 Седиште за седишта на седиштето, темно кафеава завршница

Buyers rating:
DEN 1744.00

Тековен

Класичниот дизајн и стилот на Linon Rickard Backless 24 "Контра -столче лесно го надополнува декорот на секој дом. Свитканото седиште додава удобност на столицата додека четирите нозе обезбедуваат стабилност и издржливост. Завршено во темно кафеава боја, ова парче е лесен додаток на која било шема на бои. Идеално за која било домашна лента, контра или висока горната табела. 275 фунти ограничување на тежината. Димензии на седиштето : 24 "Висина на седиштето, 16,93" x 9.06 "x 1,10". Темно кафеава завршница. Цврст и траен. Класичен стил и Дизајн. Четири нозе за стабилност. Потребно е склопување. Собрани димензии : 16,38 "W x 13.25" D x 24 "H. Висина на седиштето : 24 ". Капацитет на тежина : 275 фунти. Бродови во 1 кутија.

Параметри на производот

Стоката во категоријата