• Обновено
Дизни Мини глушец за девојчиња за бебе и мали деца, панталони и шорцеви, сет со памучни пижами од 4 парчиња, големини 9м-24м

Дизни Мини глушец за девојчиња за бебе и мали деца, панталони и шорцеви, сет со памучни пижами од 4 парчиња,

Buyers rating:
DEN 1.00

Тековен

Слатки соништа и стил! Овој премногу-симпатичен сет со памучни пижами со 4 парчиња Дизни е совршен за спиење и зачувување. Комплетирајте со две маици, еден пар печатени PJ панталони и еден пар шорцеви за лесно мешање и совпаѓање со нејзиниот омилен глушец, Мини! Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 маици, 1 пар шорцеви и 1 пар панталони. Карактеристики на TEE : стил на пуловер; екипаж; кратки ракави; Графички печатење на предниот или сето тоа печатење. Карактеристики на шорцеви : Повлечете стил со еластична половината за удобност. Карактеристики на панталони : стајлинг за влечење со еластична половината за удобност; печатење на сите. Забелешка : 100% памучни пижами не се ретардирани со пламен и треба да се вклопуваат во ситница . © Дизни, сите права се задржани. Дизни Мини глувче памучна пижама поставена за девојчиња.

Параметри на производот

Стоката во категоријата