• Обновено
Едноставно Дејзи, 14 20 Западни Инди сина цветна декоративна перница на отворено

Едноставно Дејзи, 14 20 Западни Инди сина цветна декоративна перница на отворено

Buyers rating:
DEN 470.40

Тековен

Опкружете го вашиот дом со жив тропски дух! Со светла и енергичен стил, вашиот дом ќе се чувствува како бегство на островот. Е од тропското одморалиште на Дизајн Запад Инди Сина цветна перница на отворено ќе направи секој простор на отворено да се чувствува како рај. Оваа перница на отворено е совршена за кој било трем, палуба, внатрешен двор или кој било друг простор на отворено, кој има потреба од стилска удобност! Едноставно Дејзи, Западни Инди Сина цветна перница на отворено : Екстерие на мек вртено полиестер. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање/квадрат/реверзибилно. Препорачано место чисто.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Orу Орлеанс III квадриптих
  • Обновено
Оценката:

Orу Орлеанс III квадриптих

(4) panels of 16x24 Top quality Giclee print on high resolution Archive Paper Professionally framed and mounted New Orleans III Quadriptych : (4) panels of 16x24 Впечаток за врв

DEN 207.84