• Обновено
Маица за изведба на долги ракави во Avia Plus со големина

Маица за изведба на долги ракави во Avia Plus со големина

Buyers rating:
DEN 3.33

Тековен

Одлично за положување и совршен преоден врв, маицата за изведба на долги ракави на Авиа има прилагодливи странични страни и ултра-меко чувство. Модерно и функционално, оваа мета прави одличен партнер за вежбање, ве одржува топло и изгледа добро за време на трчањето, Крстоносните или грешките. Исклучиво на. Материјал : 46% рециклиран полиестер/46% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'11 "и носи големина 1x. Одговара : опуштено. Дефект : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со манжетни за пилиња. Џебови : Ниту. Маица за перформанси на жените плус големина со долги ракави од Авиа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Orу Орлеанс III квадриптих
  • Обновено
Оценката:

Orу Орлеанс III квадриптих

(4) panels of 16x24 Top quality Giclee print on high resolution Archive Paper Professionally framed and mounted New Orleans III Quadriptych : (4) panels of 16x24 Впечаток за врв

DEN 207.84