• Обновено
Jacеклин породилно породилно породилно панталони со џогер

Jacеклин породилно породилно породилно панталони со џогер

Buyers rating:
DEN 1.33

Тековен

Плови низ бременоста со облека за спиење дизајнирана за вас. Панталоните за спиење на Jacеклин мајчини се изработени за удобност со супер-мека ткаенина и свиоци на задниот дел на половината што овозможуваат лесно носење. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина : M. Highrise. Опуштено вклопување. Две странични џебови. Faux лета; влечење на половината со лак. Супер-мека. 95% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Панталони за спиење за породилно за жени од мајчинство во lyеклин.

Параметри на производот

Стоката во категоријата