• Обновено
Здраво Кити девојки со долг ракав на врвот и панталони сет за пижами, 2 парчиња, големини 4-10

Здраво Кити девојки со долг ракав на врвот и панталони сет за пижами, 2 парчиња, големини 4-10

Buyers rating:
DEN 1.00

Тековен

Опкружете ја во разнобојна сложеност со овој симпатичен сет за пижами „Здраво Кити“. Овој сет со две парчиња вклучува врв со долги ракави и пар панталони што одговараат, дизајнирани со привлечно вклопување за крајната удобност. Мекиот плетен хаци е совршен за прицврстување во кревет или лежење низ куќата, а печатењето на сите сигурно ќе донесе насмевка на лицето . Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 горе и 1 пар панталони. Големина : Моделот носи големина 6. Горните карактеристики : Меки хаци плетени; Snug Fit; вратот на екипажот; застани; долги ракави; печатење на сите. Карактеристики на панталони : меки хаци плетени; Snug Fit; повлекување со еластична половината; печатење на сите. © Sanrio, сите права се задржани. Здраво Кити со долг ракав на врвот и панталони, кои се вклопуваат во пижама поставени за девојчиња.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Студио Wynwood Printed Stars & Space Canvas Art Print
  • Обновено
Оценката:

Студио Wynwood Printed Stars & Space Canvas Art Print

Астрономскиот систем, е вешто направено индустриско уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна

DEN 0.67
Orу Орлеанс III квадриптих
  • Обновено
Оценката:

Orу Орлеанс III квадриптих

(4) panels of 16x24 Top quality Giclee print on high resolution Archive Paper Professionally framed and mounted New Orleans III Quadriptych : (4) panels of 16x24 Впечаток за врв

DEN 207.84