• Обновено
Гаранимали Бебе и Дете за момчиња за момчиња, големини 12м-5Т

Гаранимали Бебе и Дете за момчиња за момчиња, големини 12м-5Т

Buyers rating:
DEN 1.67

Тековен

Убаво откритие! Овие шорцеви од garanimals ги карактеризираат трите C - удобност, кул, товар. Изработени во мешавина од памук за дишење, овие карго -шорцеви помагаат да се задржи удобно кога е во движење и лесно да се спари со омилените маички или врвовите на резервоарот за целосен стил. Од време на игра до излети за викенд со семејството - тој е облечен и подготвен за забава. Само на. Материјал : 64% памук/36% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Џебови : 2 предни џебови; џеб на страна. Карактеристики : детали за влечење; Дизајн на вселенска боја. Карго -шорцеви за момчиња на мали деца од Гаранималс.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Orу Орлеанс III квадриптих
  • Обновено
Оценката:

Orу Орлеанс III квадриптих

(4) panels of 16x24 Top quality Giclee print on high resolution Archive Paper Professionally framed and mounted New Orleans III Quadriptych : (4) panels of 16x24 Впечаток за врв

DEN 207.84