• Обновено
Без граници на врвот на каишот на јуниорите и сет на здолниште за завиткување, 2-парчиња, големини XS-XXXL

Без граници на врвот на каишот на јуниорите и сет на здолниште за завиткување, 2-парчиња, големини XS-XXXL

Buyers rating:
DEN 1.00

Тековен

Ние се разгледуваме над ова совпаѓање со двојно здолниште поставено од без граници. Одликувајќи се со трендовски врвен каиш со врски со врски со полите и о-прстен назад и факс на миди здолниште со каскаден рифл и ширена еластична половината. Лесна и подготвена да одите .. само спарете се со слатки сандали и сте на пат. Исклучиво на. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : горе и здолниште. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина на M. Топ карактеристики : опуштено вклопување; квадратно деколте; стил на пуловер; ленти за треперење; О отворено со прстен-крст; еластично полите со вратоврска; исечена должина; печатење на сите. Карактеристики на здолништето : должина на миди; влечење на стајлинг; Ширед еластична лента за половината; стил на обвивка; високо-ниски полите на руфли; печатење на сите; нелиран. Flutter Strap Top и здолниште за јуниори од без граници.

Параметри на производот

Стоката во категоријата