• Обновено
Декоративна перница за класичен блок од Thumbrintz, карамела

Декоративна перница за класичен блок од Thumbrintz, карамела

Buyers rating:
DEN 1.33

Тековен

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка. Thumbrintz Класичен блок монограм Декоративна перница, карамела : Прекрасна уметност од MWW Design Studio создава монограм дизајн во карамела и кафеава за оваа печатена перница. Перницата е совршен акцент за софа, кревет или стол. Лицето и грбот се направени од мек ткаен полиестер. Сликата е отпечатена и на предната и на задната страна, со што перницата е реверзибилна. Исполнета со рециклиран полиестер микрофибер, перницата е совршена фокусна точка или како завршен допир во просторијата. Достапни големини : 14 "x14", 16 "x16", 18 "x18", 20 "x20", 26 "x26". Само чисто место.

Параметри на производот

Стоката во категоријата