• Обновено
Урбана продавница за платно од платно, грав, стол, бои со повеќе големини

Урбана продавница за платно од платно, грав, стол, бои со повеќе големини

Buyers rating:
DEN 1.33

Тековен

Откријте го совршеното столче за торбички со грав со столчето за торбички од грав во урбана продавница! Тоа е задолжително во собата на секоја личност. Столот за торбички со грав од платно од платно е совршен додаток на вашата дневна соба, соба за игра, спална соба или која било просторија во куќата. Вие или вашето дете можете да уживате во нивната омилена книга или телевизиско шоу додека седите удобно на нивната урбана продавница за платно од грав. Неговата структурирана форма го прави совршен за лежење и релаксирање. Овие забавни и функционални столчиња за вреќи со грав се неверојатно издржливи и лесни за одржување. Столот е направен од полиестер со перничето седиште за дополнителна удобност. Тоа е совршена големина за вас или вашите деца. Оваа урбана продавница за платно од грав, грав, може да се исчисти, што го прави 100 проценти одобрени од мајка. Чаир за вреќи со грав е насочено кон вас и вашите деца и доволно силно за да задржи до 100 килограми. Не е потребно собрание за возрасни. Исполнето со грав што е во согласност со вашето тело. Место чисто. Идеално за употреба при читање, игри, гледање телевизија или лежење. Достапно во повеќе забавни бои.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Orу Орлеанс III квадриптих
  • Обновено
Оценката:

Orу Орлеанс III квадриптих

(4) panels of 16x24 Top quality Giclee print on high resolution Archive Paper Professionally framed and mounted New Orleans III Quadriptych : (4) panels of 16x24 Впечаток за врв

DEN 207.84
Студио Wynwood Printed Stars & Space Canvas Art Print
  • Обновено
Оценката:

Студио Wynwood Printed Stars & Space Canvas Art Print

Астрономскиот систем, е вешто направено индустриско уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна

DEN 0.67