• Обновено
Девон и Клер Маркела злато софа маса

Девон и Клер Маркела злато софа маса

Buyers rating:
DEN 751.84

Тековен

Подобрете ја вашата дневна соба со оваа златна маса софа. Оваа софа табела има уникатен, преоден стил со бел врв и златна завршница што ќе бидете сигурни дека ќе ја сакате. Златен финиш со бел врв. Современ стил. Дрво база со врвот на МДФ. Потребно е мало собрание. Грижа и употреба : Користете чисти и меки памучни партали или крпи за да ја избришете прашината на површината по зрната. Избегнувајте ставање мебел на директна сончева светлина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Orу Орлеанс III квадриптих
  • Обновено
Оценката:

Orу Орлеанс III квадриптих

(4) panels of 16x24 Top quality Giclee print on high resolution Archive Paper Professionally framed and mounted New Orleans III Quadriptych : (4) panels of 16x24 Впечаток за врв

DEN 207.84