• Обновено
Атлетски работи Активна маица за машка три-мешавина со долги ракави, големини S-3XL

Атлетски работи Активна маица за машка три-мешавина со долги ракави, големини S-3XL

Buyers rating:
DEN 0.67

Тековен

Работејќи да се дружите, вие сте опфатени за денот со активна маица со три-мешавина на атлетските работи. Лесна и опуштена, оваа TEE нуди технологија за влага за влага, за да ви помогне да бидете ладни и суви. Оваа маичка прави одлично парче слоеви или изгледа врвно соло. Само на. Материјал : 50% полиестер/25% памук/25% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Active. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики на перформансите : лесна; Driworks Заврши за влага за да ви помогне да ве олади и суви. Три-мешавина маица за мажи од атлетски дела. Кошула со долги ракави. Одлично за секојдневно носење или абење на перформанси.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Orу Орлеанс III квадриптих
  • Обновено
Оценката:

Orу Орлеанс III квадриптих

(4) panels of 16x24 Top quality Giclee print on high resolution Archive Paper Professionally framed and mounted New Orleans III Quadriptych : (4) panels of 16x24 Впечаток за врв

DEN 207.84