• Обновено
Зарач на мулти-спортски спортови на EastPoint

Зарач на мулти-спортски спортови на EastPoint

Buyers rating:
DEN 271.84

Тековен

Погодете ја вашата зона на штрајк, бирајте во замав и вежбајте исто како што прават во специјалност со оваа премиум мрежа за обука на задниот дел од Sports Eastpoint! Конструирана со флексибилна, издржлива рамка за фиберглас и еластична мрежа за сите временски услови за да можете да ги одржувате вашите вештини за капење остри низ годишните времиња. Забавата не застанува тука .. вкрстени ги сите ваши омилени спортови со вашиот тим или самостојно во дворот! Ова разноврсно парче опрема може да се користи и како фудбалска мрежа, мекобол мрежа, фудбалска цел, тренер за голф и многу повеќе. Се поставува за неколку минути и доаѓа со удобна торба за носење за да донесе заедно и да вежба насекаде. Тоа е совршена преносна алатка за обука за младински и девојчиња за млади во затворен и отворен спорт во текот на целата година. Откријте повеќе од спортската линија за обука на бејзбол, опрема за обука на бејзбол, опрема за обука на фудбал, опрема за обука на фудбал, опрема за обука на одбојка и спортски игри за целото семејство!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет
  • Обновено
Оценката:

Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет

Дишејќи и ситно меко, Aden + Anais Essentials 100% памучни муслински бебешки ќебиња за бебиња обезбедуваат малечки �

DEN 0.33