• Обновено
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Buyers rating:
DEN 1744.00

Тековен

Висок проток на воздух : Уживајте во ладното ветре создадено од вентилатор на таванот! Три брзини овозможуваат совршена поставка за вашиот простор . тивок, реверзибилен мотор : погодно тивок, реверзибилен мотор. Може да се изврши во зима за да помогне во ротирачкиот топол воздух и да се намалат трошоците за енергија . Соби со средна големина : Совршени за соби на околу 350 квадратни метри, како што се дневни соби, спални соби, простории за трпезарии или семејни простории . Две-сечила : Добијте совршен натпревар за финиш со нашите реверзибилни лопати на таванот. Секоја страна има уникатна завршница за да го комплиментира вашиот простор . Загарантирано 100% задоволство : Ограничена гаранција на производителот. Loveе го обожавате овој вентилатор на таванот!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Комбинирање на новороденчиња
  • Обновено
Оценката:

Комбинирање на новороденчиња

Овој супер мек Wrangler Bib во целост има зашивање на контраст, џебови со црвенило и прилагодливи ленти за нај

DEN 415.84
Garanimals joggers pant, брои, пакет
  • Обновено
Оценката:

Garanimals joggers pant, брои, пакет

Убав и симпатичен! Панталоните за џогирање на овие момчиња за вашето дете се симпатичен додаток на него�

DEN 422.24