• Обновено
Marte Thread Count Damask Stripe Egyptian Potton Setvior Sleats

Marte Thread Count Damask Stripe Egyptian Potton Setvior Sleats

Buyers rating:
DEN 3.00

Тековен

Додадете ја крајната во свиленкаста луксуз во вашиот кревет со сетот на египетскиот памук на памук од марткс 500. Ткаен од 100% чист египетски памук со 500 нишки на квадратен инч, овие чаршафи се фалат со бујно наизменично мат и сјај во форма на сатен. Овие чаршафи се детално прикажани со ткаени ленти од Дамаск, а целосно еластизираниот вграден лист им одговара на душеците до 19? длабоко. Рамниот лист и перници имаат 4? Само-полите, а перниците имаат погодно 6? Затворање на европски плик. Машината што се пее за лесна грижа, овие чаршафи се елегантни и функционални. Достапно во најразлични разновидни бои, овој сет вклучува еден вграден лист, еден рамен лист и перница (и). Една перница понудена со комплети близнаци. Кралица : рамен лист : 92 "w x 104 " l; вграден лист : 60 "w x 80 " l; џеб; 16 "h одговара на душеци до 19 " длабоки; случаи на перници : 20 "w x 30 " l; Martex 500 Thread Count Damask Stripe Египетска памучна кралица морнарица сет.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Цунами портокалова ракавица, xl
  • Обновено
Оценката:

Цунами портокалова ракавица, xl

РОБОВИТЕ РОБОВИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ ИЛИ ОБЕЗБЕДУВАЕ НА Влажни и масни ус

DEN 195.84