• Обновено
Завиткана метална кралица на кралицата

Завиткана метална кралица на кралицата

Buyers rating:
DEN 1.00

Тековен

Завиткана метална плоча кралица кревет Класичен кревет во кревет во кревет, подигнати акценти на „завиткан“ раб со привлечна индустриска вибрација. Креветот е комплетен со глава, подножје, летви и странични шини за брзо поставување. Прилагодливите странични височини на шината овозможуваат три различни опции за позиција за поддршка за поддршка. Антички сив метал финиш обезбедува класичен неутрален акцент за најразлични палети во спалната соба. Ол-металната конструкција обезбедува долготрајна издржливост и безвременски изглед. Потребно е собрание; На две лица се препорачува да се заврши поставувањето на креветот за 60 минути.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack
  • Обновено
Оценката:

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack

Класичниот Hedstrom Playball е зимзелена играчка; Никогаш не излегуваат од стил Тешко е да се победи насмевката

DEN 1.67