• Обновено
Завиткана метална кралица на кралицата

Завиткана метална кралица на кралицата

Buyers rating:
DEN 1.00

Тековен

Завиткана метална плоча кралица кревет Класичен кревет во кревет во кревет, подигнати акценти на „завиткан“ раб со привлечна индустриска вибрација. Креветот е комплетен со глава, подножје, летви и странични шини за брзо поставување. Прилагодливите странични височини на шината овозможуваат три различни опции за позиција за поддршка за поддршка. Антички сив метал финиш обезбедува класичен неутрален акцент за најразлични палети во спалната соба. Ол-металната конструкција обезбедува долготрајна издржливост и безвременски изглед. Потребно е собрание; На две лица се препорачува да се заврши поставувањето на креветот за 60 минути.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Обновено
Оценката:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потписот од Леви Штраус Снуг Форт не ја губи својата форма Супер слаби вклопување Супер слаби отворање �

DEN 399.68
Двогледи на Steiner Predator
  • Обновено
Оценката:

Двогледи на Steiner Predator

Гигант скок напред во двогледен дизајн и функција Овој напреден оптички дизајн одржува сè во фокусот, б�

DEN 687.84
Каловеј Милс Еј Буо Доормат, 30 48
  • Обновено
Оценката:

Каловеј Милс Еј Буо Доормат, 30 48

Направено од природен кокос, густа влакна што е природно отпорна на мувла и мувла Coir е обновлив извор ко�

DEN 0.33