• Обновено
Персонализирани сте само толку млади колку што чувствувате кригла

Персонализирани сте само толку млади колку што чувствувате кригла

Buyers rating:
DEN 1.00

Тековен

Дајте им го роденденскиот зачувување што ќе го користат со години со персонализирана кригла! Оваа персонализирана кригла е забавен начин да ги ставите завршните допири на нивното утринско кафе. Персонализирани со нивното име и роденден и ја вклучува фразата "Вие сте само млади колку што се чувствувате " од спротивната страна. Персонализирани сте само толку млади колку што чувствувате кригла : бела завршница. Безбедна машина за миење садови. Држи 11 мл. Персонализирајте со роденден (до 10 карактери) и име (до 9 карактери).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack
  • Обновено
Оценката:

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack

Класичниот Hedstrom Playball е зимзелена играчка; Никогаш не излегуваат од стил Тешко е да се победи насмевката

DEN 1.67