• Обновено
Време и време женското копче на екипажот на вратот, средна тежина, големини XS-XXXL

Време и време женското копче на екипажот на вратот, средна тежина, големини XS-XXXL

Buyers rating:
DEN 303.84

Тековен

Трендовски и удобен, џемперот за пулвер на времето и Тру ги опфаќа сите основи. Супер-мека (да!) Со класичен врат на екипажот и ребрестиот трим, овој џемпер се засилува со странични парчиња нагласени со копчиња и подолга должина, така што е совршено со вашите омилени фармерки и хеланки. Додадете неколку чизми и вие сте на пат! Само на. Материјал : 38% памук/34% полиестер/26% најлон/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. fit : опуштена. Тежина : средна тежина. Деколте : ребрести екипаж. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : Држани рамо со долги ракави со манжетни со ребрести. Високо-ниско полите; странични парчиња со функционални копчиња. Копчето џемпер за жени за жени од време и TRU.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет
  • Обновено
Оценката:

Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет

Дишејќи и ситно меко, Aden + Anais Essentials 100% памучни муслински бебешки ќебиња за бебиња обезбедуваат малечки �

DEN 0.33
HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack
  • Обновено
Оценката:

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack

Класичниот Hedstrom Playball е зимзелена играчка; Никогаш не излегуваат од стил Тешко е да се победи насмевката

DEN 1.67