• Обновено
Prantенски предниот дел од предниот дел на дијаманти, печатено дастер со џебови од лепенка

Prantенски предниот дел од предниот дел на дијаманти, печатено дастер со џебови од лепенка

Buyers rating:
DEN 1.33

Тековен

Вие не сте знаеле удобност сè додека не ја носите оваа неверојатно мека женска дастер од тајни богатства. Направено од издржлив полиестер, овој дастер има перница од градежништво со дијаманти што го обвиткува вашето тело во пријатно блаженство. Целосното затворање на предното копче на копчето значи дека треба точно да одредите колку сакате да бидете принудни, додека два предни џебови на лепенка се одлични за нешто од одржување на вашите раце топло до држење на ТВ -далечинскиот управувач додека се мешате низ куќата. Достапно во разновидни стилови, овој разноврсен кардиган работи убаво како дел од вашиот обичен ансамбл или дури и како ноќница. Тајните богатства женски предвремени предни дијаманти руно печатеа дастер со џебови од лепенка : 100% полиестер. Дастер. Конструкција на руно од дијаманти. Сеопфатна печатена шема. Целосно затворање на предното копче. Долги ракави . Две предни џебови. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладно, користете белило што не е хлор кога е потребно, сува суво ниско, отстранете го навремено, ниско железо.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Orу Орлеанс III квадриптих
  • Обновено
Оценката:

Orу Орлеанс III квадриптих

(4) panels of 16x24 Top quality Giclee print on high resolution Archive Paper Professionally framed and mounted New Orleans III Quadriptych : (4) panels of 16x24 Впечаток за врв

DEN 207.84