• Обновено
Стол за јадење на отворено - Алуминиум - сет на - има раце - црно кафеава боја

Стол за јадење на отворено - Алуминиум - сет на - има раце - црно кафеава боја

Buyers rating:
DEN 1439.68

Тековен

Хуманизираниот дизајн на лумбални и потпирачи за рака ви овозможува лесен одмор за вас. Спецификации : Димензија на склопување : L24 " * W24. Дополнителна широка димензија на седиштето ви овозможува поголема удобност. Исто така, можете да ја пребарувате нашата друга марка за посовремен мебел за внатрешен двор. Боја : Црна.

Параметри на производот

Стоката во категоријата