• Обновено
Заштитена марка ликовна уметност „прозорец до рајот IV“, ја направи врамената уметност од Лео Кели

Заштитена марка ликовна уметност „прозорец до рајот IV“, ја направи врамената уметност од Лео Кели

Buyers rating:
DEN 1.00

Тековен

Се додава јасен акрилик со кој се додава печатењето. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Магистерската ликовна уметност е компанија која патува низ целиот свет за да го донесе најдоброто во ликовната уметност од извонредни уметници од различни земји. МНР работи претежно со уметност од Латинска Америка. Делото е целосно собрано од професионални рамки и е подготвен да се обеси. Препечаток од 11x14 giclee под акрилик во црна рамка од 16x20. Овој висококвалитетен принт е затрупан со употреба на античко бело матка и доаѓа во црна рамка. Античкиот бел мат дозволува сликата навистина да се истакне, што го прави одличен додаток на кој било простор. Тие веруваат дека уметноста е душа на светот, дека тоа ја претставува нашата човечка суштина. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Лео Кели „Прозорецот до рајот IV“ го направи врамениот уметност. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи.Уметник : Leo Kelly Subject : Panderscape Style : Modern & Modernivery Product Type : Црна рамка, бела матка, акрилик Ова подготвено за виси, Matted Rhamed Art Piece има поглед на прозорецот на палмите на плажа како што заоѓа сонцето. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, матични премери, панел, алуминиум и платно, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање репродукции на ликовна уметност во музејот. Без разлика дали е современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стилови, ликовната уметност во трговска марка нуди разновидност на висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност Тоа сигурно ќе го надополни секој стил.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Вокер 1003- Производи на Вокер HD
  • Обновено
Оценката:

Вокер 1003- Производи на Вокер HD

Производите на Вокер започнаа со снабдување на потребите на системот за гориво на автомобилската индус

DEN 1.00