• Обновено
Комплетна кујна за сите намени за комунални услуги во црна боја

Комплетна кујна за сите намени за комунални услуги во црна боја

Buyers rating:
DEN 2.33

Тековен

Удобност и контрола : Меките рачки обезбедуваат безбеден зафат и нема да ги закопчат рацете додека користите. Погледнете во пакувањето за повеќе информации. Трајни и силни : машина за миење садови и направена од тешки не'рѓосувачки челик што стои до секојдневна употреба. Безбедно складирање : Вклучува заштитни чувари на сечилото.Супериорни перформанси и резултати, овој сет ги вклучува сите стрижења и ножици за комунални услуги кои се совршени за сите видови на проекти во задачата низ целата своја куќа! Подобрени сечила : Микро серијациите на рабовите на сечилото обезбедуваат супериорно искуство за сечење на сè, од цврсти парчиња месо до силни жици и канап. Една година замена без проблеми и ограничена гаранција за животна средина : Производите од кујната се гарантираат да бидат ослободени од дефекти во материјалот и изработката. Вклучено во овој сет : сите намени и алатка. Достапно во најпопуларните бои на Kitchen Aid, стручно измерете ги омилените состојки, а потоа измешајте и размахване во издржлив сад за мешање со лесна истурка. Кујната со сет од 2 комунални ножици во црна боја : KQ353ohoba. Кујната за кујни за кујната : Кујната има сè што ви треба за да ги камшикувате омилените слатки или солени рецепти додека го користите вашиот миксер за миење садови, блендер или процесор за храна. Покрај тоа, од втора година до животот на овој производ, секој производ за кој се смета дека е неисправен под услови на нормална употреба и грижа ќе се санира без полнење или замена со иста ставка или ставка со еднаква или подобра вредност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack
  • Обновено
Оценката:

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack

Класичниот Hedstrom Playball е зимзелена играчка; Никогаш не излегуваат од стил Тешко е да се победи насмевката

DEN 1.67
- Фрижидер со големина на стан.
  • Обновено
Оценката:

- Фрижидер со големина на стан.

Овој RCA 12 Cu Ft Врвен фрижидер за замрзнување ги има опциите за складирање што ги барате, ако едноставно са�

DEN 0.33