• Обновено
Првата игра на меки бебешки кукли на Голдбергер на бебето

Првата игра на меки бебешки кукли на Голдбергер на бебето

Buyers rating:
DEN 3.00

Тековен

Првиот мек бебиња на бебето на Голдбергер е 16 "мека кукла за тело со" заспани временски очи "што се затвораат додека ја лажете - оваа дополнителна мека игра вклучува 7 парчиња (кукла 16" облечена во розов соблечен скокач, blouse combination with matching headband, a pillow, baby blanket, pink pants with suspenders, a yellow top, diaper and baby bottle) - This doll is surface washable and the accessories are machine washable - Age graded safe for children 2 years and older - Carries Гаранцијата за живот на Голдбергер - Првата кукла и додатоци на ова бебе создаваат прекрасно сценарио за негување за деца. 16 "бебешка кукла има поспано време очи што се затвораат кога ќе ја лажете . 7 додатоци парчиња за негување на игра . машина за перење . старост е безбеден за деца 2 години и нагоре . ја носи гаранцијата за живот на Голдбергер.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет
  • Обновено
Оценката:

Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет

Дишејќи и ситно меко, Aden + Anais Essentials 100% памучни муслински бебешки ќебиња за бебиња обезбедуваат малечки �

DEN 0.33
HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack
  • Обновено
Оценката:

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack

Класичниот Hedstrom Playball е зимзелена играчка; Никогаш не излегуваат од стил Тешко е да се победи насмевката

DEN 1.67
Вокер 1003- Производи на Вокер HD
  • Обновено
Оценката:

Вокер 1003- Производи на Вокер HD

Производите на Вокер започнаа со снабдување на потребите на системот за гориво на автомобилската индус

DEN 1.00