• Обновено
Сануел 47,3 Широк кожен клубски стол на ФАУ, Камила Црна

Сануел 47,3 Широк кожен клубски стол на ФАУ, Камила Црна

Buyers rating:
DEN 9103.84

Тековен

Ова столче е зафатено во желбата да се комбинира модерен минималистички стил со беспрекорен дизајн и ненадминат производство. Ова парче е сигурно дека ќе му даде на вашиот ентериер посакуваниот изглед и визуелното влијание достојно за модерна дневна соба. Тој е дизајниран да биде удобен, стилски, здрав и изграден да трае со наредните години. Таа е тапацирана со врзана кожа врзана за мазни и лесни за чистење на врвни потпирачи за ракави на површината за дополнителна удобност и конечно нагласена со нозе од троседот од не'рѓосувачки челик за да го заврши изгледот. Овој стол ќе биде паметен избор за модерната современа дневна соба. Капацитет на тежина (lbs) : 250. Длабочина на седиштето : Стандард (21 " - 28"). Висина на седиштето (инчи) : 17. Чаир од камили/црна кожна клуб.

Параметри на производот

Стоката во категоријата