• Обновено
dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

Buyers rating:
DEN 5999.84

Тековен

Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Бренд : Величествено. Увезени. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Вратот на екипажот. Официјално лиценциран. Јака без ознака. Графики за печатење на екран. Материјал : 100% памук. Краток ракав.

Параметри на производот

Стоката во категоријата