• Обновено
Мали и големи момчиња атлетски чипка со ниски врвни патики, големини 13-6

Мали и големи момчиња атлетски чипка со ниски врвни патики, големини 13-6

Buyers rating:
DEN 0.67

Тековен

Од кошаркарското игралиште до игралиштето, тој ќе го сака класичниот изглед и удобното чувство на патиките со ниски врвни на Фубу. Одликувајќи се со класичен дизајн на чипка, овие свежи клоци имаат и мемориска пена и кадифен, јака, за да се чувствуваат добро како што изгледаат. Идеален избор за секојдневните патики на вашето момче. Материјал : синтетички горен; Ева од пена од пена; Термопластична гумена надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање на чевли : Фронт на чипка. Ширина на чевли : Среден. Карактеристики : Меморија за пена во меморија; кадифен, јака од мрежна мрежа; издржлива надворешна плоча. Ниски врвни патики за момчиња од Фубу.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack
  • Обновено
Оценката:

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack

Класичниот Hedstrom Playball е зимзелена играчка; Никогаш не излегуваат од стил Тешко е да се победи насмевката

DEN 1.67