• Обновено
Chaps Men's Flatback Rib Westport Quarter Zip Mockneck Nit- големини XS до 4xB

Chaps Men's Flatback Rib Westport Quarter Zip Mockneck Nit- големини XS до 4xB

Buyers rating:
DEN 223.68

Тековен

Џемперот со ребрестиот врат на вратот на вратот е разноврсен, може да се носи сам или како одлично со совршено над копче или маица за деновите и вонредните денови. CHPS FLTBCK QTR ZIP. Четкано ребро со рамен бек. Стилски ребрести бод. Четвртина поштенски. Разновидно парче слоеви. Машина за перење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата