• Обновено
Проектот за џемпери за жените Flyaway Fau Sherpa Cardigan

Проектот за џемпери за жените Flyaway Fau Sherpa Cardigan

Buyers rating:
DEN 1.33

Тековен

Проектот за џемпери го прави тоа повторно со овој утра-зглобен и тотално прекрасен Flyaway Faux Sherpa Cardigan. Овој стил на лизгање-на-и-оди е топол и пријатно како ќебе, но многу повеќе стилски. Тоа е совршено парче што треба да го задржите од вашата врата за да можете само да го зграбите и да одите! Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Преголемо. Затворање : Дизајн на отворено. Ракави : долги. Џебови : две странични џебови. Карактеристики : прикачен аспиратор; ултра-перма-фаукс шерпа ткаенина. Шерпа Худ Кардиган од проектот за џемпери.

Параметри на производот

Стоката во категоријата