• Обновено
Делта деца Греам Леклинер едриличар за вртење на столчето - ткаенина отпорна на дамки, магла

Делта деца Греам Леклинер едриличар за вртење на столчето - ткаенина отпорна на дамки, магла

Buyers rating:
DEN 5000.00

Тековен

Детската деца Греам расадник едриличар за вртење на вртливата, во која има ткаенина од животи од Culp in Mist, ви овозможува на вас и вашето бебе да се повлечете, да карпате и да се опуштат со леснотија. Одлична опција за седење за расадникот, има вртење од 360 степени, движење на летање и механизам за лекување со лесен дострел, кој нуди две позиции на повторно. Можете да го задржите седиштето исправено и само да ги поттикнете нозете или целосно да се повлечете за максимална релаксација. Тапациран во најтрајната ткаенина на пазарот, овој лежиште има технологија за животни животи, која им овозможува на истурите да се караат, да седат на врвот на ткаенината сè додека нежно ги размачкате. Ткаенината отпорна на дамки е дизајнирана да го задржи столот свежо и ново во потрага по наредните години, ткаенината за животни животни се спротивставува на секојдневните хаос спречувајќи дамки и одвраќање на влагата. Поместете го овој разноврсен лежиште на кој било друг простор за живеење во вашата куќа, откако вашето дете како да го надмине нивниот расадник-со софистициран дизајн со без копчиња и рационализирана силуета го прави безвременски избор. Делта Детска Греам Расадник за ракавици за вртење на ракавици во која има ткаенина од животи од Culp е достапна во голем број разноврсни неутрали кои работат добро со сè. Тапациран во ткаенина од животи од култура; Влакно со перформанси со исклучителна чиста и издржливост. Цврста рамка што обезбедува стабилност. Издржливи челични механизми за да се обезбедат тивки движења. Перница на седиштата со џебна калем пролетна конструкција за долготрајна удобност и поддршка. Собрани димензии : 30 "L x 35,5" W x 41 "H; Големина на седиштето : 20,5" W x 21,75 "D x 19.25" H; Седиште до потпирач за грб : 26,5 "ч. Шепот прилично, нежно движење на слајд со смирувачко дејство на вртење. Дизајнирано со вашата удобност во умот, тестиран за безбедност и стручно направено за издржливост.

Параметри на производот

Стоката во категоријата