• Обновено
Авалон Дома Акадија Боемјан Медалјон Рачно изработен тепих или тркач во областа на волна

Авалон Дома Акадија Боемјан Медалјон Рачно изработен тепих или тркач во областа на волна

Buyers rating:
DEN 3.33

Тековен

Колекцијата „Акадија“ има топли, сонце измиени нијанси на црвена, глина и злато, како и меки, пригушени нијанси на сива, сина и зелена боја. Рачно изработена од вселенска волна во Индија, Акадија нуди традиционални боемски дизајни со луксузен јамка за додадена текстура за подобрување на секоја поставка на просторијата. Волна од вселенска волна, рачно изработена јамка. Топли, сонце измиени нијанси на црвена, глина и злато, како и меки, пригушени нијанси на сива, сина и зелена боја. Традиционални дизајни инспирирани од боем. Луксузен јамка за додадена текстура. Рачно изработени во Индија. Препорачана е подлога за килими.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Вокер 1003- Производи на Вокер HD
  • Обновено
Оценката:

Вокер 1003- Производи на Вокер HD

Производите на Вокер започнаа со снабдување на потребите на системот за гориво на автомобилската индус

DEN 1.00