• Обновено
Бесплатно собрание машки панталони за столар

Бесплатно собрание машки панталони за столар

Buyers rating:
DEN 1.00

Тековен

Она што е во вашите џебови - панталони со карпетер од бесплатно собрание се габични, поудобни, подобро во 100% органски памук за најмекиот чувство досега - добро за вас и добро за планетата! Исклучиво на. Материјал : 100% органски памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 36 ”x 30”. ФИТ : Опуштено. Подигнете го 30 ”Inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Две предни џебови, две џебови за лепенка и една страна од карго џеб. Карактеристики : меко чувство; јамки на појас. Панталони за столар за мажи од слободно собрание.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

- Фрижидер со големина на стан.
  • Обновено
Оценката:

- Фрижидер со големина на стан.

Овој RCA 12 Cu Ft Врвен фрижидер за замрзнување ги има опциите за складирање што ги барате, ако едноставно са�

DEN 0.33