• Обновено
Слајд на градиент на мажите во Мајами Долфинс

Слајд на градиент на мажите во Мајами Долфинс

Buyers rating:
DEN 416.00

Тековен

Лизгајте ги овие слајдови на градиенти од Foco на денот на играта за да додадете дополнителен елемент на тимскиот дух во вашиот обичен ансамбл. Овие сандали се покажуваат со смели детали и ќе ви помогнат да ве одржувате пријатно додека уживате во акцијата. Рок на овие со тимот на главата до пети за целосен изглед оваа сезона. Фоко М делфини Грд Слд.

Параметри на производот

Стоката во категоријата