• Обновено
Главните издржливи алишта за перење ткаенини, црна и слонова коска

Главните издржливи алишта за перење ткаенини, црна и слонова коска

Buyers rating:
DEN 223.84

Тековен

Со својата уникатна форма, главните теми за отстранливи лагерни за лагерлисти се вклопуваат совршено во аглите за ненаметлив центар за перење. Напречот го олеснува правењето алишта и ја елиминира потребата да се однесе целиот попре во просторијата за перење со отстранлив лагер. Ова големо зачувување на алиштата може да задржи до една облека од облека доволно за еден целосен товар на алишта и е завиткан во траен полиестер за долг живот на употреба. Лесен и дизајниран во стилски црно, главните теми за отстранливи лагерни алишта можат да се транспортираат со употреба на цврста рачка и е лесно да се грижат. Вклучува цврста рачка за удобен транспорт. Димензии : 15,75 "x 22" x 22,25 ". Се одликува со отстранлив лагер што ја елиминира потребата да се однесе целиот попречувач во просторијата за перење. потребно и дозволувајќи му да се исуши воздухот. Не бели или железо . Модел MS13-351-004-03.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Играчки Peppa Pig Tumble and Spin Game
  • Обновено
Оценката:

Играчки Peppa Pig Tumble and Spin Game

Придружете се на забавата и возбудата со оваа интерактивна игра со верзија на џамбо големина на Peppa Pig! Б�

DEN 230.24