• Обновено
Трговска марка ликовна уметност „сончогледи I“ платно уметност од студиото МекНил

Трговска марка ликовна уметност „сончогледи I“ платно уметност од студиото МекНил

Buyers rating:
DEN 607.84

Тековен

Уметник : Студијата Macneil Studio Subject : Floral Style : Modern & Modern and Modernural Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за обесеност, уметничко дело завиткано од галерија има вазна со жолти сончогледи. Giclee (JEE-CLAY) е напреден процес на производство на печатење за создавање висок квалитет репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Студиото МекНил „Сончогледи“ Арт.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет
  • Обновено
Оценката:

Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет

Дишејќи и ситно меко, Aden + Anais Essentials 100% памучни муслински бебешки ќебиња за бебиња обезбедуваат малечки �

DEN 0.33