• Обновено
Бесплатно собрание Момци на екипажот на Териклот, големини 4-18

Бесплатно собрание Момци на екипажот на Териклот, големини 4-18

Buyers rating:
DEN 2.00

Тековен

Гласаниот највреден слој, памучен екипаж на слободно склопување е дизајниран во супер мек 100% памук за тоа чувство во живо од самиот почеток. Завршено со опуштено вклопување за да се спари со нашите совпаѓачки џемпери за најдобриот спортски изглед досега! Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : ребрести екипа со V-inset. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со манжетни со ребра. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ребрести полите. Гроздобер Тери екипаж за момчиња од слободно собрание.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Каловеј Милс Еј Буо Доормат, 30 48
  • Обновено
Оценката:

Каловеј Милс Еј Буо Доормат, 30 48

Направено од природен кокос, густа влакна што е природно отпорна на мувла и мувла Coir е обновлив извор ко�

DEN 0.33