• Обновено
Малата планета од страна на малиот дете на Картер, момчињата, се вклопуваат во органски памук со кратки ракави со кратки ракави, 2 парчиња PJ сет

Малата планета од страна на малиот дете на Картер, момчињата, се вклопуваат во органски памук со кратки ракави

Buyers rating:
DEN 1.67

Тековен

Направено од 100% овластен органски памук, овој сет со 2 парчиња ќе го задржи вашето момче за дете удобно цела ноќ. Памукот на Картер не е отпорен на пламен. Но, не грижи се! Тие се дизајнирани со привлечен и истегнат погоден за безбедност и удобност. Сет од 2 парчиња. Долги ракави. Покриена еластична лента за половината за удобно вклопување. Ребрести манжетни и деколте. Сите животни/големи мачки се печатат, вклучувајќи лавови, тигри, гепарди, леопарди. Сертифициран органски според глобалниот органски текстилен стандард. Памукот ПЈ не е отпорен на пламен. За да им помогне на децата да бидат безбедни, памучните PJ треба секогаш да се вклопуваат. 100% органско памучно ребро. Увезени. Машина за перење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Orу Орлеанс III квадриптих
  • Обновено
Оценката:

Orу Орлеанс III квадриптих

(4) panels of 16x24 Top quality Giclee print on high resolution Archive Paper Professionally framed and mounted New Orleans III Quadriptych : (4) panels of 16x24 Впечаток за врв

DEN 207.84