• Обновено
Единствени разбојни правоаголни цветни гроздобер област килими црвена беж, 8 '10' 0

Единствени разбојни правоаголни цветни гроздобер област килими црвена беж, 8 '10' 0

Buyers rating:
DEN 0.67

Тековен

Инспирирани од антички кинески килими честопати на аукција за илјадници долари, колекцијата Гансу парови богати со црвени и мирни блуз со дизајни, наменети за илустрирање на хармонична рамнотежа помеѓу луѓето и природата. Овие килими се совршен начин за транспорт на кој било простор назад во времето. Црвена 8 '0 x 10' 0. 85% полипропилен и 15% полиестер. Машински изработени. Област килим. Турција. Семејна соба; Домашна канцеларија; Кујна; Трпезарија; Детска соба; Спална соба. 0,5 инчи. Упатства за нега : Вакуум редовно и самото место чисто. Затворен. За да се отстранат сите набори, флип килим наопаку и се тркалаат во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно во рок од неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може да варираат малку.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

ПАЛЕТ ПАЛЕТ ШАРМ 5 x5 20 pkgquentin multi
  • Обновено
Оценката:

ПАЛЕТ ПАЛЕТ ШАРМ 5 x5 20 pkgquentin multi

Совршен додаток на вашите потреби за занаетчиство! Овој пакет содржи дваесет 5x5 инчи 100% листови со памуч

DEN 404.48
Кратко руно на Верте дами
  • Обновено
Оценката:

Кратко руно на Верте дами

Навивач на умирање како што сака да го претставува тимот во сè што правиш Без разлика дали сте се упатил�

DEN 319.84
Garanimals joggers pant, брои, пакет
  • Обновено
Оценката:

Garanimals joggers pant, брои, пакет

Убав и симпатичен! Панталоните за џогирање на овие момчиња за вашето дете се симпатичен додаток на него�

DEN 422.24