• Обновено
Малку starвезда органски бебешки дете девојче девојче без ракави фустан и шорцеви за велосипеди, сет на облека

Малку starвезда органски бебешки дете девојче девојче без ракави фустан и шорцеви за велосипеди, сет на облека

Buyers rating:
DEN 1.67

Тековен

Чиста органска : еко-пријателска, природна завршница за супер мекост и помалку намалување. Екстра нежно за кожата на бебето. Направено со 100% сертифициран памук. Етички произведен во фер трговија, одржлив и транспарентен синџир на снабдување. Производствени капацитети без џемпери. Еко-пријателски : чист органски памук одгледуван и преработен без употреба на груби хемикалии или бои, произведени во објект овластен ОЕКО-Текс. Пријателски за бебиња : Помалку намалување и етикетата без обележја нема да ја изгребат нежната кожа на вашето бебе. Функционално : Сетот вклучува фустани за фустани и шорцеви за велосипеди. Чиста органска : еко-пријателска, природна завршница за супер мекост и помалку намалување. Екстра нежно за кожата на бебето. Направено со 100% сертифициран памук на GOTS . етички произведен во фер трговија, одржлив и транспарентен синџир на снабдување. Производствени капацитети без џемпери . Еко-пријателски : чист органски памук одгледуван и преработен без употреба на груби хемикалии или бои, произведени во објект овластен ОЕКО-Текс . Пријателски за бебиња : Помалку намалување и етикета без обележја нема да ја гребеме деликатната кожа на вашето бебе . Функционално : Сетот вклучува фустани за ракави и шорцеви за велосипеди.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Начин да се слави
  • Обновено
Оценката:

Начин да се слави

Денот на в Valentубените е сè за грицкање и нашиот начин да славиме! Плишната играчка за кучиња на Денот на �

DEN 0.33
ХИДРАУЛСКИ ХИДРАУЛИЧКО СОНЦИ
  • Обновено
Оценката:

ХИДРАУЛСКИ ХИДРАУЛИЧКО СОНЦИ

Хидрауличко црево на сопирачките Секое црево за сопирачката е прецизно дизајнирано за да се вклопи и вк

DEN 2.00