• Обновено
Главни делукс винил со седиште и метално стол за преклопување, двојно загради, црна

Главни делукс винил со седиште и метално стол за преклопување, двојно загради, црна

Buyers rating:
DEN 1.67

Тековен

Тешка и издржлива : Винил Подлога и челична рамка му овозможуваат да ги издржи сите посакувани потреби, да се спарат со нашите табели за преклопување за да се направи комплетен сет за идни настани или дневно седење. Советите за нозе за нозе спречуваат лизгање и да го заштитат површината на вашиот под. 1 година Стандардна гаранција. Преклопување на преклопот : Преклопи рамни за да се обезбеди без напор, неинвазивно складирање каде и да е најзгодно. Елеганција на примена : Неутралното црно боење ви овозможува да ја подобрите вашата околина без страв од судир со постојните палати во бои или мебел. Тешка и издржлива : Винил Подлога и челична рамка му овозможуваат да ги издржи сите посакувани потреби. Може да се спари со нашите табели за преклопување за да се направи комплетен сет за идни настани или дневно седење . Совети за нозе на нозе спречете ја лизгањето и да ја заштитите површината на вашиот под . Вклучува стандардна гаранција од 1 година . Врска на шарки : Набори рамни за да обезбедат без напор без напор , Неинвазивно складирање каде и да е најзгодно . Едноставна елеганција : Неутралното црно боење ви овозможува да ја подобрите вашата околина без страв од судир со постојни непцели на бои или мебел.

Параметри на производот

Стоката во категоријата