• Обновено
Доналд патка донесе машка графичка мета

Доналд патка донесе машка графичка мета

Buyers rating:
DEN 319.84

Тековен

Покажете го вашиот личен стил кога го носите овој графички мета Доналд патка. Шарено и забавно, тоа е идеален додаток на вашата гардероба. Оваа кошула е направена од 100 проценти памук за да понуди цел ден удобност. Тој е разноврсен, што го прави едноставно да се спарите со фармерки, пакувања или шорцеви. Оваа маица на Доналд патка е црна со графички принт на предниот дел и има врат на екипажот и кратки ракави. Достапно е во различни големини за да можете да го најдете вистинското вклопување. Доналд Дак донесе машка графичка мета : официјално лиценцирана слика. Кратки ракави. Вратот на екипажот. Мека и удобна. Се одликува со потресена слика на иконскиот карактер од предната страна. Графичката мета Дизни е разноврсна. Парови добро со фармерки, шорцеви и пакувања. Боја на ткаенина : Индиго/црна Хедер. Достапни големини : S, M, L и XL.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Каловеј Милс Еј Буо Доормат, 30 48
  • Обновено
Оценката:

Каловеј Милс Еј Буо Доормат, 30 48

Направено од природен кокос, густа влакна што е природно отпорна на мувла и мувла Coir е обновлив извор ко�

DEN 0.33