• Обновено
Чилум облак удобност велур сино небо

Чилум облак удобност велур сино небо

Buyers rating:
DEN 1.00

Тековен

Големиот Loungо Chillum Cloud 9 Lounger - Comfort Suede не е само за игри или детски простории - достапно е во бројни неутрални и цврсти нијанси што го прават исто така очекувано во современите простории за дневни простории. Изработено со издржлива, супер-мека Faux Microsuede, оваа преголема чанта за грав, е полнета со патентирана FUF-пена, едно-од-една мемориска пена што можете да ја '' fuf up '' повторно и повторно за прилагодена удобност. Место чисто. За истражувањето за удобност за истражување на удобност е познато по тоа што го создаде FUF Chop, иновативно ажурирање на класичниот стол за вреќи со грав, исполнето со удобен материјал познат како FUF пена. Оваа специјална мешавина на пена никогаш не оди рамно за долготрајна удобност. Со седиште во Гранд Рапидс, Мичиген, истражувањето на удобноста неодамна разви неколку нови линии на креативни, инвентивни столчиња. Тие се осврнаа на потребите на еколошки потрошувачите со создавање неверојатно удобни „зелени“ столчиња; Еден стил е направен со полнење со леќата и органски памук, а другата користи рециклирано полнење со полистирен и специјална ткаенина направена од шишиња со сода. Без оглед на кој стил или форма на стол што ќе го изберете, можете да бидете сигурни дека вашиот производ за истражување на удобност ќе изгледа одлично и ќе остане пријатно за наредните години. (CT388-6) Chillum Cloud 9 Comfort Suede Blue Sky.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Машка графичка мета Ротвејлер
  • Обновено
Оценката:

Машка графичка мета Ротвејлер

Додадете малку тежок и бестрашен стил на вашиот плакар со машката графичка мета Ротвејлер Направено од

DEN 239.68