• Обновено
Карат Т.В. Дијамант Солитар 14KT прстен за ангажман на бело злато

Карат Т.В. Дијамант Солитар 14KT прстен за ангажман на бело злато

Buyers rating:
DEN 13904.00

Тековен

Дизајнирано да го освои своето срце. Прославете ја вашата растечка loveубов со овој романтичен 1/2 КТ. Т.В. прстен за ангажман на дијаманти. Полираните и дијамантски акцент на панделките благодатно го заобиколуваат центарот на камен и го создаваат прстенот. Империјал 1/2 Карат Т.В. Diamond Solitaire 14kt прстен за ангажман на бело злато : Дијамант Тежина : 0,50 Ct.Diamond Боја : H-Idiamond Clarity : I2 Diamond Поставување : Поставување на отворено во 14 KT Бело злато злато прстенот е достапен во големини 6-9 нелегални морелеарни за дијаманти.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Orу Орлеанс III квадриптих
  • Обновено
Оценката:

Orу Орлеанс III квадриптих

(4) panels of 16x24 Top quality Giclee print on high resolution Archive Paper Professionally framed and mounted New Orleans III Quadriptych : (4) panels of 16x24 Впечаток за врв

DEN 207.84