• Обновено
Terra & Sky Women's Plus Size Square Reck Top со долги ракави

Terra & Sky Women's Plus Size Square Reck Top со долги ракави

Buyers rating:
DEN 3.00

Тековен

Направете стилски прекинувач со врвот на плоштадот на вратот на Тера и Скај. Ласкавото деколте и опуштеното вклопување, приклучете ги силите за да создадете стил кој е удобен, лежерен и шик. Спарете го со омилените фармерки за викенд достоен за викенд или симпатично здолниште за канцеларијата. Сигурно да бидете разноврсен фаворит во вашата постава. Исклучиво на. Материјал : 61% полиестер/35% рајон/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Деколте : квадратен врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : меко чувство. Плоштад врат на врвот за плус големина жени од Terra & Sky.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Лесна улична цел лизгање
  • Обновено
Оценката:

Лесна улична цел лизгање

Стилски чевли што ќе можете да го носите цел ден, целта по лесна улица е детално опишана со ситни парфи н�

DEN 1.00
Играчки Peppa Pig Tumble and Spin Game
  • Обновено
Оценката:

Играчки Peppa Pig Tumble and Spin Game

Придружете се на забавата и возбудата со оваа интерактивна игра со верзија на џамбо големина на Peppa Pig! Б�

DEN 230.24