• Обновено
Диско- железница на природата- желе-платформа Сандал во Фуксија

Диско- железница на природата- желе-платформа Сандал во Фуксија

Buyers rating:
DEN 560.00

Тековен

Подгответе се за плажа и лизгајте на овие желе. Тоа е обична сандала која сè уште додава малку висина. Одлично за секојдневна употреба и за потопло. 2,25 во висина на платформата, работи со целосна големина мала. ПВЦ Горна, ПУ инло, ПВЦ надворешна плоча.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Orу Орлеанс III квадриптих
  • Обновено
Оценката:

Orу Орлеанс III квадриптих

(4) panels of 16x24 Top quality Giclee print on high resolution Archive Paper Professionally framed and mounted New Orleans III Quadriptych : (4) panels of 16x24 Впечаток за врв

DEN 207.84
Cobian® Men's Arv Flip Flip
  • Обновено
Оценката:

Cobian® Men's Arv Flip Flip

Flip Flopone на Cobian® Arv 2 е еден од нашите најдобри продавачи! Совршена комбинација на удобност и квалитет, ARV 2 �

DEN 3.33