• Обновено
Мојата куќа во Тексас Носталгичен Санта Природно дрво Рамка за печатење Божиќна wallидна уметност 16х20

Мојата куќа во Тексас Носталгичен Санта Природно дрво Рамка за печатење Божиќна wallидна уметност 16х20

Buyers rating:
DEN 1.33

Тековен

Мојата куќа во Тексас ви носи гроздобер се среќава со модерната "носталгична санта " природно дрво врамена печатена Божиќна wallидна уметност 16x20. Црвен образ, насмеана Свети Ник додава дека класичните хризми допираат до вашиот стилски дизајн совршен за сезоната на зимски празници во стилот на вашиот дом. Ова парче сезонски декор вклучува висечки хардвер. Изберете ја рамката и големината што одговара на вашата куќа. Врамни отпечатоци : Покажете ги омилените уметнички дела во современ, рачно изработен врамен уметнички принт. Овие безвременски рамки сигурно ќе работат со кој било декор или стил на уметност. Уверени сме дека ќе најдете совршено парче нова ликовна уметност за да одговара на вашиот дом! . . Боја и јасност : Секое парче врамена уметност е отпечатено со UV-отпорни, архивски латекс мастила за да се обезбеди точност на бојата, јасност на сликата и долготрајниот квалитет на печатење. Нашите печати за уметност Giclee се репродуцираат со живописни детали за премиум ликовна уметност за висококвалитетни репродукции .. Рачно изработени детали : Секоја врамена уметничка принт е отпечатена и склопувана со рака во нашите фабрики во Колорадо или Северна Каролина од страна на нашиот тим на квалификувани занаетчии. Нашите врамени отпечатоци вклучуваат убаво печатено рачно отсекување, заштитно акрилно застаклување и хардвер за виси премија.

Параметри на производот

Стоката во категоријата