• Обновено
Едноставно Дејзи 26 26 IKat Chevron Декоративна перница за фрлање, калинка

Едноставно Дејзи 26 26 IKat Chevron Декоративна перница за фрлање, калинка

Buyers rating:
DEN 2.33

Тековен

"Додај боја и пизаза во вашиот дом со едноставно маргаритка 26 " x 26 "калинка икат шеврон акцент перница од нашата колекција i-kat u-dog. Оваа перница ќе додаде стил на вашиот кревет, троседот или фотелјата! Бои и геометриски дизајни ќе додадете пламен и возбуда во вашиот дом. Зашиено затворање. Надолу алтернатива. Реверзибилен. Препорачано место чисто.

Параметри на производот

Стоката во категоријата