• Обновено
Деним женски плус големина на кавга полите Бермуда шорцеви

Деним женски плус големина на кавга полите Бермуда шорцеви

Buyers rating:
DEN 236.00

Тековен

Овие шорцеви во Бермуда од тексас А3 се задолжителни за потоплите сезони. Без напор и лесен за стил, тие имаат многу истегнување и задржување за удобно носење во текот на денот. Подолгата должина и искривената полите им даваат крајна витка за отпуштање, совршени за спарување со сите ваши омилени тимови и резервоари. Материјал : 61% памук/19% полиестер/19% рајон/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’6 ”и носи големина 16 W. Fit : Полу-опремени; 23 "Отворање на нозете. Подигнување и инсејм : 12,25" Висок пораст; 11 "Inseam. Затворање : копче и поштенски мува. Џебови : faux предни џебови; 2 функционални џебови за грб имаат најважни работи. Карактеристики : истегнување тексас за удобно целодневно носење; исцрпена пом.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет
  • Обновено
Оценката:

Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет

Дишејќи и ситно меко, Aden + Anais Essentials 100% памучни муслински бебешки ќебиња за бебиња обезбедуваат малечки �

DEN 0.33
HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack
  • Обновено
Оценката:

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack

Класичниот Hedstrom Playball е зимзелена играчка; Никогаш не излегуваат од стил Тешко е да се победи насмевката

DEN 1.67