• Обновено
Скриена светска златна рачно изработена перница за фрлање

Скриена светска златна рачно изработена перница за фрлање

Buyers rating:
DEN 0.67

Тековен

Металната декоративна перница од злато, слонова коска е перница за фрлање на очила за кој било дом на домот. Предната ткаенина на оваа прекрасна перница за дизајнер на резолуција е мешавина од полиестер и памук од Турција. Перниците вклучуваат ** хипоалергичен надолу алтернативен полифил вметнат - невидлив патент за прилагоден изглед - боја на задната ткаенина : ванила достапна во различни големини, еднострани или двострани. * Рака * * хипоалергичен надолу алтернативна полиција * Содржина на ткаенина : 78%полиестер/22%памук * Боја : злато * Големина : Двоен страничен 24 "x 24 " Скриен светски злато рачно изработена перница.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Snugpak Sleeka Elite Reversible Olive Tan Xxlarge јакна
  • Обновено
Оценката:

Snugpak Sleeka Elite Reversible Olive Tan Xxlarge јакна

dade со употреба Само уште едно парче комплет Елита Елита има засилени закрпи што ги покриваат сите точки

DEN 639.84