• Обновено
Реставративен џогер Пант на Гајам

Реставративен џогер Пант на Гајам

Buyers rating:
DEN 1.00

Тековен

Овие џогери се совршени за вежбање или слободно време!. Машки големини. Тенок вклоп. Ткаенина со мек допир. Еластична лента за половината со влечење. Странични џебови и џеб на задниот дел. Манжетни глуждови. 92% полиестер / 8% спандекс. Направено во Кина. Gaiam Mens Navy Blue Heather Restorative Joggers Атлетски јога џемпери големи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата