• Обновено
Кристали Сваровски Кристали Сребрена облога, достапна во камења за раѓање

Кристали Сваровски Кристали Сребрена облога, достапна во камења за раѓање

Buyers rating:
DEN 239.84

Тековен

Прославете го вашиот роденден, секој ден со оваа прекрасна bangletone Bangle! Одликувајќи се со зачудувачка завршница на сребрен тон, оваа треска е совршена за секојдневно носење, или за подобрување на каква било облека. X & o Сваровски кристали сребрена облога.

Параметри на производот

Стоката во категоријата